Michel Teló uživa na Hrvaškem
Avtor: K. N.
Brazilski pevec, ki je tudi naše kraje osvojil s hitom Ai Se Eu Te Pego, bo nocoj nastopil v puljski areni, nad Hrvaško pa je več kot navdušen.
Zagotovo bo med številčnim občinstvom, ki bo nocoj v Pulju spremljalo nastop južnoameriškega pevca Michela Tela, tudi mnogo Slovencev. Lahkotna skladba Ai Se Eu Te Pego je namreč pravo evforijo povzročila tudi v naših krajih in očitno še ne popušča.
Michel je na Hrvaško prispel že pred dnevi, pred nastopom pa spoznaval lepote hrvaškega morja in obale ter okusil tudi nekaj lokalnih kulinaričnih dobrot. Na svojem profilu na Twitterju, kjer ga sicer spremlja že več kot 2 milijona ljudi, je objavil tudi nekaj fotografij, ki jih je posnel pri naših sosedih.
Michel meni, da je Hrvaška čudovita
Z besedo "Hvala!" pa se je zahvalil tudi za dobrodošlico lokalne fotografske in medijske agencije, ki mu je poslala fotografijo, ki so jo posneli med Telovim prihodom. Zagotovo mu bo nam dobro znani izraz prišel prav tudi med koncertom.
Preberite še:
Bo Michel Telo v puljsko Areno pripeljal tudi Cristiana Ronalda?
Michel Telo bo 17. avgusta nastopil v puljski Areni, po navedbi virov blizu pevca pa naj bi s seboj pripeljal tudi nogometnega zvezdnika Cristiana Ronalda.

