17. 12. 2011,
19.00

Sobota, 17. 12. 2011, 19.00

Mrakova in Černetova na 19. mestu

Tina Mrak in Teja Černe sta po desetih regatah razreda 470 na svetovnem jadralskem prvenstvu zasedli 19. mesto (166 točk) in se jima ni uspelo uvrstiti v regato najboljše deseterice za medalje.

Predzadnji dan SP pa sta odlično jadrali in pridobili pet mest. V deveti regati sta bili peti, v deseti pa enajsti.

V laserju je najvišje uvrščeni Slovenec Karlo Hmeljak po desetih regatah zasedel 67. mesto s 195 točkami, Nik Pletikos je bil 104. (210), Luka Domijan pa v istem razredu 117. (247) med 147 tekmovalci. V razredu Rs:X je med 89 jadralci na deski Aljaž Maslo po desetih regatah končal na 79. mestu (289).