Dvorškova sedma v bavarski prestolnici

München - Slovenska strelka z zračno puško Živa Dvoršak je na kakovostnem mednarodnem turnirju v Münchnu osvojila sedmo mesto.

Živa Dvoršak Živa Dvoršak

Dvoršakova je v kvalifikacijah zadela 398 krogov, v velikem finalu pa 101,9 kroga. Zmagala je Nemka Sonja Pfeilschifter (502,5/398).

Robert Markoja (595) je zasedel 19., Željko Moičevič (594) 22., Rajmond Debevec (589), ki je na lanskem evropskem prvenstvu v Beogradu izpolnil kvoto za nastop na olimpijskih igrah v Londonu, pa je zasedel 63. mesto. Zmagal je Nizozemec Peter Hellenbrand.

Preberite še:

Živa Dvoršak šesta v Rušah

Živa Dvoršak je drugi dan 18. mednarodnega tekmovanja v streljanju z zračnim orožjem v Rušah z zračno puško s 398 krogi ponovno dosegla vrhunski rezultat.

STA
Foto: Vid Ponikvar
Get Adobe Flash player
Predstavljamo športe

Tokrat smo za vas predstavili ameriški nogomet.

Fotogalerija
Ste tudi vi tekli na Maratonu treh src? Poiščite se!

Pomladansko sonce je v Radence znova privabilo rekordno število tekaških navdušencev. Sportalov fotograf je veliko sodelujočih ujel v svoj objektiv. Ste morda med njimi tudi vi?

Anketa

Kdo bo osvojil rokometno ligo prvakov?