Rezultati

Šport:
Tekmovanje:
Liga:
Krog:
Osveževanje:
Prikaži končane tekme
Prikaži tekme v teku
Prikaži tekme, ki se še niso začeke
Osveženo pred: 0 sec
Nogomet
Anglija - Ligaški pokal
tor
21:00
Končano
Milton Keynes Dons
Manchester United

Igralci

Milton Keynes Dons

Alli, Dele
Baldock, George
Bowditch, Dean
Carruthers, Samir
Grigg, Will
Kay, Antony
Lewington, Dean
Martin, David
McFadzean, Kyle
Potter, Darren
Reeves, Ben
Afobe, Benik
Green, Danny
Hitchcock, Tom
McLoughlin, Ian
Powell, Daniel
Randall, Mark
Spence, Jordan
Manchester United

Anderson
De Gea, David
Evans, Jonny
Hernandez, Javier
James, Reece
Janko, Saidy
Kagawa, Shinji
Keane, Michael
Powell, Nick
Vermijl, Marnick
Welbeck, Danny
Amos, Ben
Januzaj, Adnan
McNair, Paddy
Pereira, Andreas
Thorpe, Tom
Wilson, James Anthony
Zaha, Wilfried

Zadetki

Grigg, Will (25') 1:0   Grigg, Will (63') 2:0   Afobe, Benik (70') 3:0   Afobe, Benik (84') 4:0  

Kartoni

  James, Reece (51') Kay, Antony (75')  

Zamenjave

20': Januzaj, Adnan namesto Kagawa, Shinji 46': Pereira, Andreas namesto Janko, Saidy 56': Powell, Daniel namesto Bowditch, Dean 57': Wilson, James Anthony namesto Powell, Nick 61': Green, Danny namesto Carruthers, Samir 68': Afobe, Benik namesto Grigg, Will
tor
21:00
Po kazenskih strelih
West Bromwich Albion
Oxford Utd

Igralci

ni podatkov

Zadetki

Mullins, Johnny (29') 1:0     1:1 Hylton, Danny (87')

Kartoni

  Brown, Junior (112')

Zamenjave

sre
20:45
1. polčas
-> 11 min
Aston Villa
Leyton Orient
sre
20:45
1. polčas
-> 9 min
Bradford City
Leeds Utd

Igralci

Bradford City

Clarke, Billy
Darby, Stephen
Hanson, James
Kennedy, Jason
Knott, Billy
Liddle, Gary
McArdle, Rory
McLean, Aaron
Meredith, James
Sheehan, Alan
Williams, Ben
Dolan, Matthew
McBurnie, Oliver
Morais, Filipe
Routis, Christopher
Shariff, Mo
Urwin, Matthew
Yeates, Mark
Leeds Utd

Bianchi, Tommaso
Cooper, Liam
Murphy, Luke
Norris, David
Pearce, Jason
Sharp, Billy
Smith, Matt
Taylor, Stuart
Tonge, Michael
Warnock, Stephen
Wootton, Scott
Ajose, Nicky
Antenucci, Mirko
Benedicic, Zan
Cook, Lewis
Poleon, Dominic
Silvestri, Marco
Taylor, Charlie

Zadetki

Kartoni

  Murphy, Luke (8')

Zamenjave

sre
20:45
1. polčas
-> 10 min
Birmingham City
Sunderland AFC
sre
20:45
1. polčas
-> 10 min
Burton Albion
Queens Park Rangers
sre
20:45
1. polčas
-> 10 min
Stoke City
Portsmouth FC
 
Mednarodni - Mednarodne prijateljske tekme
sre
18:30
Končano
Norveška
Združeni Arabski Emirati
 
Mednarodni klubi - UEFA Liga prvakov kvalifikacije
sre
20:45
1. polčas
-> 12 min
Ludogorets Razgrad
Steaua Bukarešta

Igralci

Ludogorets Razgrad

Aleksandrov, Mihail
Bezjak, Roman
Caicara, Junior
Dyakov, Svetoslav
Espinho, Fabio
Marcelinho
Minev, Yordan
Misidjan, Virgil
Moti, Cosmin
Stoyanov, Vladislav
Terziev, Georgi
Abalo, Dani
Abel, Anicet
Choco, Guilherme
Cvorovic, Ivan
Wanderson
Younes, Hamza
Zlatinski, Hristo
Steaua Bukarešta

Arlauskis, Giedrius
Breeveld, Nicandro
Keseru, Claudiu
Latovlevici, Iasmin
Popa, Adrian
Prepelita, Andrei
Rapa, Cornel
Sanmartean, Lucian
Szukala, Lukasz
Tanase, Cristian
Varela
Cojocaru, Valentin
Filip, Lucian
Iancu, Gabriel
Neagu, Ionut
Parvulescu, Paul
Stanciu, Nicolae
Valceanu, Alexandru

Zadetki

Kartoni

Zamenjave

05': Stanciu, Nicolae namesto Tanase, Cristian
sre
20:45
1. polčas
-> 11 min
Malmo FF
RB Salzburg

Igralci

Malmo FF

Adu, Enoch
Eriksson, Magnus
Forsberg, Emil
Halsti, Markus
Helander, Filip
Johansson, Erik
Konate, Pa
Olsen, Robin
Rosenberg, Markus
Thelin, Isaac Kiese
Tinnerholm, Anton
Azinovic, Zlatan
Cibicki, Pawel
Hammar, Johan
Kroon, Simon
Mehmeti, Agon
Nazari, Amin
Rakip, Erdal
RB Salzburg

Alan
Bruno, Massimo
Gulacsi, Peter
Hinteregger, Martin
Ilsanker, Stefan
Kampl, Kevin
Keita, Naby
Leitgeb, Christoph
Ramalho
Schwegler, Christian
Soriano, Jonathan
Ankersen, Peter Svarrer
Laimer, Konrad
Lazaro, Valentino
Quaschner, Nils
Sabitzer, Marcel
Schmitz, Benno Erik
Walke, Alexander

Zadetki

Kartoni

Zamenjave

sre
20:45
1. polčas
-> 11 min
Arsenal FC
Bešiktaš Istanbul

Igralci

Arsenal FC

Cazorla, Santi
Debuchy, Mathieu
Flamini, Mathieu
Koscielny, Laurent
Mertesacker, Per
Monreal, Nacho
Oxlade-Chamberlain, Alex
Ozil, Mesut
Sanchez, Alexis
Szczesny, Wojciech
Wilshere, Jack
Campbell, Joel
Chambers, Calum
Coquelin, Francis
Martinez, Damian
Podolski, Lukas
Rosicky, Tomas
Sanogo, Yaya
Bešiktaš Istanbul

Ba, Demba
Franco, Pedro
Gulum, Ersan Adem
Hutchinson, Atiba
Kavlak, Veli
Koybasi, Ismail
Ozyakup, Oguzhan
Pektemek, Mustafa
Ramon
Sahan, Olcay
Zengin, Tolga
Frei, Kerim
Gonen, Cenk
Kurtulus, Serdar
Sivok, Tomas
Tore, Gokhan
Tosun, Cenk
Uysal, Necip

Zadetki

Kartoni

Zamenjave

sre
20:45
1. polčas
-> 12 min
Athletic Bilbao
SSC Napoli

Igralci

Athletic Bilbao

Aduriz, Aritz
Balenziaga, Mikel
De Marcos, Oscar
Etxebarria, Benat
Gurpegi, Carlos
Iraizoz, Gorka
Iturraspe, Ander
Laporte, Aymeric
Muniain, Iker
Rico, Mikel
Susaeta, Markel
Gomez, Ibai
Guillermo
Herrerin, Iago
Iraola, Andoni
Lopez Cabrera, Unai
Moran, Erik
San Jose, Mikel
SSC Napoli

Albiol, Raul
Callejon
Gargano, Walter
Ghoulam, Faouzi
Hamsik, Marek
Higuain, Gonzalo
Jorginho, Frelio Filho
Koulibaly, Kalidou
Maggio, Christian
Mertens, Dries
Rafael
Andujar, Mariano
Britos, Miguel Angel
Henrique
Inler, Gokhan
Insigne, Lorenzo
Zapata, Duvan
Zuniga, Camilo

Zadetki

Kartoni

Zamenjave

sre
20:45
1. polčas
-> 12 min
Bayer Leverkusen
FC Kopenhagen

Igralci

Bayer Leverkusen

Bellarabi, Karim
Boenisch, Sebastian
Calhanoglu, Hakan
Castro, Gonzalo
Jedvaj, Tin
Kiessling, Stefan
Leno, Bernd
Rolfes, Simon
Son, Heung Min
Spahic, Emir
Toprak, Omer
Brandt, Julian
Drmic, Josip
Kresic, Dario
Oztunali, Levin
Papadopoulos, Kyriakos
Reinartz, Stefan
Wendell
FC Kopenhagen

Amankwaa, Danny Kwasi
Andersen, Stephan
Antonsson, Mikael
Bengtsson, Pierre
Claudemir
Cornelius, Andreas
Delaney, Thomas
Hogli, Tom
Jorgensen, Mathias
Kadrii, Bashkim
Toutouh, Youssef
De Ridder, Steve
Felfel, Yones
Gislason, Rurik
Nilsson, Per
Olsen, Brandur
Pourie, Marvin
Wiland, Johan

Zadetki

Son, Heung Min (2') 1:0  

Kartoni

Zamenjave

 
Mednarodni klubi - UEFA liga Europa Kvalifikacije
čet
20:45
> 120 min
Borussia Mönchengladbach
FK Sarajevo
čet
20:45
> 120 min
CD Nacional
FC Dinamo Minsk
čet
20:45
> 120 min
Hull City
Sporting Lokeren
čet
20:45
> 120 min
Inter Milan
Stjarnan Gardabae
čet
20:45
> 120 min
Tottenham Hotspur
AEL Limassol FC
čet
20:45
> 120 min
Villarreal FC
FC Astana
čet
20:00
> 120 min
Feyenoord Rotterdam
FC Zorya Lugansk
čet
19:00
> 120 min
HNK Hajduk Split
Dnipro Dnipropetrovsk
čet
20:30
> 120 min
Sparta Prague
FC Zwolle
čet
19:30
> 120 min
Maccabi Tel Aviv
Asteras Tripolis
čet
18:45
> 120 min
AFC Astra Giurgiu
Olympique Lyon
čet
18:15
> 120 min
FC PAOK Thessaloniki
FC Zimbru Chisinau
čet
20:30
> 120 min
SK Rapid Dunaj
HJK Helsinki
čet
19:30
> 120 min
FC Twente Enschede
FK Karabakh
čet
20:00
> 120 min
FC Midtjylland
Panathinaikos Atene
čet
20:30
> 120 min
AS Saint Etienne
Kardemir Karabukspor
čet
19:00
> 120 min
FC Sheriff Tiraspol
HNK Rijeka
čet
18:00
> 120 min
FK Neftchi Baku
Partizan Beograd
čet
18:00
> 120 min
AC Omonia Nicosia
Dinamo Moskva
čet
19:00
> 120 min
FC Rostov
Trabzonspor
čet
17:00
> 120 min
FC Lokomotiv Moskva
Apollon Limassol FC
čet
20:30
> 120 min
Debreceni VSC
BSC Young Boys Bern
čet
20:30
> 120 min
FC Zürich
FC Spartak Trnava
čet
19:00
> 120 min
FC Shakhter Soligorsk
PSV Eindhoven
čet
18:00
> 120 min
FC Krasnodar
Real Sociedad
čet
20:30
> 120 min
FC Torino
RNK Split
čet
18:00
> 120 min
Metalist Kharkiv
Ruch Chorzow SA
 
Slovenija - Prva Liga
sre
20:30
1. polčas
Koper
Olimpija

Igralci

ni podatkov

Zadetki

  0:1 Omladic, Nik (3')

Kartoni

Zamenjave

 
Tenis
ATP - US Open, New York, ZDA
tor
21:35
Končano
Dzumhur, Damir
Ferrer, David
tor
21:40
Končano
Krajinovic, Filip
Smyczek, Tim
tor
22:15
Končano
Ramos, Albert
Groth, Samuel
tor
23:30
Končano
Gonzalez, Alejandro
Tursunov, Dmitry
sre
00:05
Končano
Monfils, Gael
Donaldson, Jared
sre
00:20
Končano
Tomic, Bernard
Brown, Dustin
sre
01:00
Končano
Matosevic, Marinko
Federer, Roger
sre
18:55
3. niz
-> 47 min
Janowicz, Jerzy
Lajovic, Dusan
sre
19:45
2. niz
-> 17 min
Berdych, Tomas
Hewitt, Lleyton
sre
20:30
1. niz
-> 19 min
Donskoy, Evgeny
Kudryavtsev, Alexander
čet
18:15
> 120 min
Carreno-Busta, Pablo
Paire, Benoit
čet
18:15
> 120 min
Struff, Jan-Lennard
Isner, John
čet
16:00
> 120 min
Smyczek, Tim
Bautista-Agut, Roberto
čet
16:00
> 120 min
Monfils, Gael
Gonzalez, Alejandro
čet
16:00
> 120 min
Tomic, Bernard
Ferrer, David
čet
16:00
> 120 min
Groth, Samuel
Federer, Roger
čet
19:45
> 120 min
Bolelli, Simone
Robredo, Tommy
čet
18:30
> 120 min
Tsonga, Jo-Wilfried
Nedovyesov, Oleksandr
čet
04:00
> 120 min
Wawrinka, Stanislas
Bellucci, Thomaz
čet
16:00
> 120 min
Karlovic, Ivo
Granollers, Marcel
sre
21:00
še 3 min
Desein, Niels
Goffin, David
sre
17:00
4. niz
-> 23 min
Marchenko, Illya
Chiudinelli, Marco
čet
17:00
> 120 min
Querrey, Sam
Garcia-Lopez, Guillermo
sre
18:40
3. niz
-> 67 min
Darcis, Steve
Klizan, Martin
sre
21:10
še 13 min
Johnson, Steve
Ito, Tatsuma
sre
22:50
še 113 min
Kavcic, Blaz
Chardy, Jeremy
čet
16:00
> 120 min
Simon, Gilles
Delbonis, Federico
čet
16:00
> 120 min
Kohlschreiber, Philipp
Llodra, Michael
čet
20:15
> 120 min
Djokovic, Novak
Mathieu, Paul-Henri
čet
16:00
> 120 min
Coric, Borna
Estrella Burgos, Victor
čet
16:00
> 120 min
Lorenzi, Paolo
Gasquet, Richard
čet
16:00
> 120 min
Fognini, Fabio
Mannarino, Adrian
čet
19:30
> 120 min
Ebden, Matthew
Mayer, Leonardo
čet
16:00
> 120 min
Kyrgios, Nick
Seppi, Andreas
sre
21:15
še 18 min
Dancevic, Frank
Sousa, Joao
sre
23:40
> 120 min
Dimitrov, Grigor
Harrison, Ryan
sre
22:55
še 118 min
Berlocq, Carlos
Sela, Dudi
sre
18:55
Predaja
Cilic, Marin
Baghdatis, Marcos
sre
17:00
5. niz
-> 42 min
Cuevas, Pablo
Anderson, Kevin
sre
17:00
Končano
Gabashvili, Teimuraz
Giraldo, Santiago
sre
17:00
Predaja
Lopez, Feliciano
Dodig, Ivan
sre
22:00
še 63 min
Lacko, Lukas
Thiem, Dominic
sre
23:05
> 120 min
De Schepper, Kenny
Gulbis, Ernests
čet
17:00
> 120 min
Nishikori, Kei
Andujar, Pablo
 
ATP - US Open, New York, ZDA, Dvojice
tor
22:15
Končano
Monroe N / Young D
Marrero D / Verdasco F
tor
23:35
Končano
Becker B / Sitak A
Huey T C / Inglot D
tor
23:35
Končano
Butorac E / Klaasen R
Bednarek T / Brunstrom J
tor
23:55
Končano
Kobelt P / Reese H
Llodra M / Mahut N
sre
00:30
Končano
Buchanan C / Sandgren T
Pavic M / SA A
sre
01:05
Končano
Bopanna R / Qureshi A U H
Bracciali D / Seppi A
sre
01:15
Končano
Nestor D / Zimonjic N
Fleming C / Hutchins R
sre
23:35
> 120 min
Groth S / Guccione C
Marray J / Muller G
čet
16:00
> 120 min
Pavic M / SA A
Marrero D / Verdasco F
čet
16:00
> 120 min
Berlocq C / Mayer L
Llodra M / Mahut N
čet
16:00
> 120 min
Gonzalez M / Schwartzman D S
Peya A / Soares B
čet
16:00
> 120 min
Kukushkin M / Venus M
Lopez F / Monaco J
sre
20:55
še 0 min
Elgin M / Marx P
Haase R / Sijsling I
sre
22:20
še 83 min
Kyrgios N / Tomic B
Granollers M / Lopez M
sre
18:30
Končano
Paes L / Stepanek R
Bolelli S / Fognini F
sre
17:00
Končano
LU Y-H / Vesely J
Ebden M / Karlovic I
čet
16:00
> 120 min
Lajovic D / Sousa J
Giron M / King K
čet
16:00
> 120 min
Johnson S / Querrey S
Dodig I / Melo M
sre
18:25
Končano
Cabal J S / Farah R
Andujar P / Carreno Busta P
sre
17:00
Končano
Begemann A / Knowle J
Fyrstenberg M / Matkowski M
čet
16:00
> 120 min
Pospisil V / Sock J
Kontinen H / Nieminen J
čet
16:00
> 120 min
Cermak F / Levinsky J
Draganja M / Mergea F
čet
16:00
> 120 min
Dlouhy L / Klizan M
Struff J-L / Thiem D
čet
16:00
> 120 min
Rojer J-J / Tecau H
Huta Galung J / Junaid R
sre
23:15
> 120 min
Mmoh M / Tiafoe F
Estrella Burgos V / Gabashvili T
čet
16:00
> 120 min
Barrientos N / Giraldo S
Golubev A / Istomin D
sre
23:35
> 120 min
Delbonis F / Falla A
Lindstedt R / Melzer J
čet
16:00
> 120 min
Lipsky S / Ram R
Murray J / Peers J
sre
17:00
Končano
Garcia-Lopez G / Oswald P
Benneteau J / Roger-Vasselin E
čet
16:00
> 120 min
Paes L / Stepanek R
LU Y-H / Vesely J
čet
00:50
> 120 min
Emmrich M / Rosol L
Gonzalez S / Marach O
sre
23:40
> 120 min
Bryan B / Bryan M
Mirnyi M / Youzhny M
čet
16:00
> 120 min
Krajicek A / Smith J-P
Klahn B / Smyczek T
čet
16:00
> 120 min
Donaldson J / Russell M
Kozlov S / Rubin N
 

Preseženo je dovoljeno število tekem za hkratni prikaz (100).

 
Anketa

Kdo je dosegel najlepši zadetek v 6. krogu Prve lige Telekom Slovenije?

Narf - Plavanje za otroke, mladostnike in odrasle

Največja ljubljanska netekmovalna plavalna šola, ki postavlja kvaliteto na prvo mesto. Zaplavajte z nami!

Nora poletna akcija kuhinj

Znižanje do 50 % na izbrane modele in elemente + dodatnih 400 € za nakup aparatov! DanKuchen BTC in Kranj

15 % popust na strešnike do 15.11.

Vrhunski strešniki Gerard Diamant in Klasik zdaj kar 15 % ceneje! Ne zamudite jesenske akcije.

oglasno sporočilo Zagotavlja