15.08

8 let, 1 mesec

Sreda, 28. 11. 2007, 15.08

Gostitelji brez točk

Gostje so bili v 10. krogu PrveLige Telekom Slovenije povsem brez milosti, saj so zmagali kar na vseh petih tekmah.

Prvoligaški nogometaši na slovenskih tleh so vstopili v naporen jesenski ritem.

Nogometaši Kopra so tudi drugi teden zapored gostovali v Ivančni Gorici, po pokalni tekmi, tokrat še v državnem prvenstvu. Obakrat pa so zabeležili zmago. Tokrat so že v prvem polčasu "povozili" Livar, saj so jim natresli kar štiri zadetke, na koncu pa so slavili zmago s 6:1, med strelce so se vpisali različni igralci. Nogometašem Interblocka je le uspelo prekiniti niz treh zaporednih porazov saj so se veselili zmage v Lendavi. Varovance Dragana Skočića je v vodstvo popeljal Rakovič, za domače je izenačil Lunder, nato je za goste zadel Jolić, ki je ob koncu polčasa prejel tudi rdeč karton. Končni izid srečanje je postavil Gerić. Nogometaši Celja so v Ajdovščini premagali Primorje z 2:0 in se povzpeli na vrh lestvice.

Tekma med Mariborom in Dravo, ki je bila tudi v neposrednem prenosu na SiOL TV in Sportalu je pripadla gostom. Slednji so dobili prvi polčas z 2:0, v drugem delu pa je vsaka ekipa dosegla še po en zadetek. Navijači Maribora so po tekmi pospremili trenerja Milka Djurovskega z žvižgi in žalitvami.