0
0
0
0
0
NATISNI PISAVA

Liga prvakov 2010/11

Spored lige prvakov

Avtor: Sportal

Sezona 2011/11 liga prvakov se bo s skupinskim delom začela 13. septembra, 14. februarja leta 2012 bodo izločni boji, finale pa bo 19. maja na štadionu v Münchnu.

0
0
0
0
0
Sezona 2011/11 liga prvakov se bo s skupinskim delom začela 13. septembra, 14. februarja leta 2012 bodo izločni boji, finale pa bo 19. maja na štadionu v Münchnu. Pin It

Skupinski del, 1. krog

Torek, 13. 9. 2011
Skupina E
20.45 Chelsea - Bayer Leverkusen
20.45 Genk – Valencia

Skupina F
20.45 Olympiacos Pirej - Olympique Marseille
20.45 Dortmund – Arsenal

Skupina G
20.45 Porto - Šahtar
20.45 Apoel - Zenit

Skupina H
20.45 Barcelona - Milan
20.45 Viktoria Plzen - Bate Borisov

Sreda, 14. 9. 2011
Skupina A
20.45 Manchester City - Napoli
20.45 Villarreal - Bayern Munchen

Skupina B
20.45 Lille - CSKA Moskva
20.45 Inter - Trabzonspor

Skupina C
20.45 Basel - Otelul Galati
20.45 Benfica - Manchester United

Skupina D
20.45 Dinamo Zagreb - Real Madrid
20.45 Ajax Amsterdam - Olympique Lyon

Skupinski del, 2. krog

Torek, 27. 9. 2011
Skupina A
20.45 Bayern Munchen - Manchester City
20.45 Napoli - Villarreal

Skupina B
18.00 CSKA Moskva - Inter
20.45 Trabzonspor - Lille

Skupina C
20.45 Manchester United - Basel
20.45 Otelul Galati - Benfica

Skupina D
20.45 Olympique Lyon - Dinamo Zagreb
20.45 Real Madrid - Ajax Amsterdam

Sreda, 28. 9. 2011
Skupina E
20.45 Valencia - Chelsea
20.45 Bayer Leverkusen - Genk

Skupina F
20.45 Arsenal - Olympiacos Pirej
20.45 Olympique Marseille - Dortmund

Skupina G
18.00 Zenit - Porto
20.45 Šahtar - Apoel

Skupina H
20.45 Bate Borisov - Barcelona
20.45 Milan - Viktoria Plzen

Skupinski del, 3. krog

Torek, 18. 10. 2011
Skupina A
20.45 Napoli - Bayern Munchen
20.45 Manchester City - Villarreal

Skupina B
18.00 CSKA Moskva - Trabzonspor
20.45 Lille - Inter

Skupina C
20.45 Otelul Galati - Manchester United
20.45 Basel - Benfica

Skupina D
20.45 Real Madrid - Olympique Lyon
20.45 Dinamo Zagreb - Ajax Amsterdam

Sreda, 19. 10. 2011
Skupina E
20.45 Bayer Leverkusen - Valencia
20.45 Chelsea - Genk

Skupina F
20.45 Olympique Marseille - Arsenal
20.45 Olympiacos Pirej - Dortmund

Skupina G
20.45 Šahtar - Zenit
20.45 Porto - Apoel

Skupina H
20.45 Bate Borisov - Milan
20.45 Barcelona - Viktoria Plzen

Skupinski del, 4. krog

Torek, 1. 11. 2011
Skupina E
20.45 Valencia - Bayer Leverkusen
20.45 Genk - Chelsea

Skupina F
20.45 Arsenal - Olympique Marseille
20.45 Dortmund - Olympiacos Pirej

Skupina G
18.00 Zenit - Šahtar
20.45 APOEL - Porto

Skupina H
20.45 Bate Borisov - Milan
20.45 Viktoria Plzen – Barcelona

Sreda, 2. 11. 2011
Skupina A
20.45 Bayern Munchen - Napoli
20.45 Villarreal - Manchester City

Skupina B
20.45 Trabzonspor - CSKA Moskva
20.45 Inter - Lille

Skupina C
20.45 Manchester United - Otelul Galati
20.45 Benfica - Basel

Skupina D
20.45 Olympique Lyon - Real Madrid
20.45 Ajax Amsterdam - Dinamo Zagreb

Skupinski del, 5. krog

Torek, 22. 11. 2011
Skupina A
20.45 Napoli - Manchester City
20.45 Bayern Munchen - Villarreal

Skupina B
18.00 CSKA Moskva - Lille
20.45 Trabzonspor - Inter

Skupina C
20.45 Otelul Galati - Basel
20.45 Manchester United – Benfica

Skupina D
20.45 Real Madrid - Dinamo Zagreb
20.45 Olympique Lyon - Ajax Amsterdam

Sreda, 23. 11. 2011
Skupina E
20.45 Bayer Leverkusen - Chelsea
20.45 Valencia - Genk

Skupina F
20.45 Olympique Marseille - Olympiacos Pirej
20.45 Arsenal - Dortmund

Skupina G
18.00 Zenit - Apoel
20.45 Šahtar - Porto

Skupina H
20.45 Milan - Barcelona
20.45 Bate Borisov - Viktoria Plzen

Skupinski del, 6. krog

Torek, 6. 12. 2011
Skupina E
20.45 Chelsea - Valencia
20.45 Genk - Bayer Leverkusen

Skupina F
20.45 Olympiacos Pirej - Arsenal
20.45 Dortmund - Olympique Marseille

Skupina G
20.45 Porto - Zenit
20.45 Apoel - Šahtar

Skupina H
20.45 Barcelona - Bate Borisov
20.45 Viktoria Plzen – Milan

Sreda, 7. 12. 2011
Skupina A
20.45 Manchester City - Bayern Munchen
20.45 Villarreal - Napoli

Skupina B
20.45 Lille - Trabzonspor
20.45 Inter - CSKA Moskva

Skupina C
20.45 Basel - Manchester United
20.45 Benfica - Otelul Galati

Skupina D
20.45 Dinamo Zagreb - Olympique Lyon
20.45 Ajax Amsterdam - Real Madrid

Opomba: V izločilne boje se uvrstita prvouvrščena kluba iz vsake skupine, tretjeuvrščeni pa se pridruži tekmovanju lige Europe.

Osmina finala

Prve tekme:
14. februar 2012:

15. februar 2012:

21. februar 2012:

22. februar 2012:

Povratne tekme:
6. marec 2012:

7. marec 2012:

13. marec 2012:

14. marec 2012:

Četrtfinale

Prve tekme:
27. marec 2012:

28. marec 2012:

Povratne tekme:
3. april 2012:

4. april 2012:

Polfinale

Prvi tekmi:
17. april 2012:

18. april 2012:

Povratni tekmi:
24. april 2012:

25. april 2012:

Finale

19. maj 2012, Fussbal Arena v Münchnu:

Foto: Reuters
Komentarje prikazujemo 7 dni po objavi članka. Po tem času komentarjev ne prikazujemo več.
Prvoligaški klubi pred nadaljevanjem prvenstva

Kako so se klubi pripravljali na nadaljevanje sezone? Pokukali smo v vse tabore ...

Hotel Sol Aurora****

Vroče sonce, kristalno morje in razkošen hotel v čarobnem Umagu! 3 dni s polpenzionom le 139 € za dva!

4 dni zdravljenja z bioenergijo

Zdravljenje vodi diplomant svetovno priznanega bioenergetika Zdenka Domančiča, Zdravko Mrđa.

Naklofen gel

Proti bolečinam v mišicah in sklepih.

oglasno sporočilo Zagotavlja