pokal audi 2019 audi cup 2019 Tottenham Fenerbahče Real Madrid Bayern

Pokal Audi 2019

Tottenhamu prestižen turnir v Münchnu

Tottenham | Tottenham je zmagovalec pokala Audi. | Foto Reuters

Tottenham je zmagovalec pokala Audi.

Nogometaši londonskega Tottenhama so v finalu prestižnega turnirja pokala Audi na Allianz Areni po streljanju enajstmetrovk premagali domači Bayern. V tekmi za tretje mesto je Real s 5:3 premagal Fenerbahče, pri katerem tokrat Miha Zajc ni kandidiral za nastop.

Bavarci so v torkovem polfinalu s kar 6:1 znesli nad Fenerbahčejem, ki je že v prvem polčasu prejel pet zadetkov. Miha Zajc je za Turke igral v drugem polčasu, ko je bilo že zdavnaj vse odločeno. Tottenham je z 1:0 premagal Real, ki je na svoji četrti pripravljalni tekmi izgubil še tretjič. Po enajstmetrovkah je premagal le Arsenal.

Enajstmetrovke so odločile tudi finale, z beče točke so bili natančnejši nogometaši Tottenhama.