12.28

8 let, 1 mesec

Sobota, 31. 7. 2010, 12.28

Poraz Manchester Uniteda v Mehiki

Manchester United je doživel drugi poraz na pripravljalni turneji. Tokrat je bil s 3:2 boljši mehiški Chivas iz Guadalajare.

Javier Hernandez je okrepil Manchester United za 7,5 mio funtov in je tokrat v prijateljskem srečanju igral polčas v dresu svojega bivšega kluba, polčas, pa za sedanje delodajalce. Potreboval je le devet minut, da je za mehiški klub dosegel gol proti "svojim". Chris Smalling je za Manchester United izenačil le 60 sekund kasneje. Adolfo Bautista je za domače zadel šest minut pred polčasom, Hector Reynoso, pa je povišal vodstvo Chivasa na 3:1 po 15 minutah drugega polčasa. Nani je nato le še znižal za United.

Moštvo Alexa Fergusona je v začetku tedna premagalo izbrano ekipo MLS (ameriška nogometna liga) s 5:2 in izgubilo z 2:1 proti ekipi Kansas City Wizards.