Nihat se vrača k Bešiktašu

Carigrad - Napadalec turške nogometne reprezentance in španskega prvoligaša Villarreala Nihat Kahveci se po pisanju domačega dnevnika Sabaha vrača v domovino.

Nihat Kahveci Nihat Kahveci

Nihat naj bi v naslednjih dneh podpisal štiriletno pogodbo s carigrajskim Bešiktašem.

Devetindvajsetletnik, ki je ta čas z družino na oddihu v Izmirju, se je tam srečal s predsednikom Bešiktaša Yildirimom Demirörnom, kjer sta se dogovorila o vseh podrobnostih, še piše dnevnik.

Kapetan turške reprezentance, ki velja za enega najboljših napadalcev v zgodovini turškega nogometa, naj bi po dolgem pogovoru z Demirörnom sprejel štiriletno pogodbo s klubom, kjer je leta 1998 (do 2002) tudi začel igralsko kariero.

STA
Foto: Reuters
Evropsko prvenstvo v futsalu

Na Hrvaškem so bili na delu najboljši igralci v dvoranskem nogometu. Zmagala je Španija.

Januarski prestopni rok

Kdo se je v zimskem času odločil, da bo zamenjal klub? Preverite najbolj odmevne prestope ...

SP 2014 v Braziliji

Slovenska nogometna reprezentanca je v kvalifikacijski skupini z Norveško, Švico, Albanijo, Ciprom in Islandijo.

Fotogalerija
Mazejeva zaostala le za Worleyevo

Francozinja Tessa Worley je zmagovalka veleslalomske preizkušnje za svetovni pokal v Soldeu. Tina Maze se je z odlično drugo vožnjo zavihtela na drugo stopničko. Vabljeni k ogledu.