NATISNI PISAVA

Tuja nogometna prvenstva in pokal

V Angliji, Italiji in Španiji konec državnega prvenstva

Avtor: Sportal

Ljubljana - V Angliji, Italiji in Španiji so v nedeljo končali z državnim prvenstvom, francoski klubi ga bodo potegnili vse do 20. maja, nemški so ga že zaključili, odigran je bil le še finale pokala.

Pin It

Zadnji krog angleškega nogometnega prvenstva je poskrbel z infarktnim razpletom, Manchester City se je znašel v izgubljenem položaju, nato pa v sodnikovem podaljšku prišel do naslova prvaka.

Špansko prvenstvo, 38. (zadnji) krog

Nogometaši Reala so težko pričakovani državni naslov proslavili po tekmi z Mallorco, katero so ugnali s 4:1. Barcelona je pri Betisu iztržila zgolj remi. Villarreal izpadel v drugo ligo.

Francosko prvenstvo, 37. krog

V Franciji je bil odigran 37. krog, vodilni Montpellier je v sodnikovem podaljšku prišel do zmage in pred najbližjim zasledovalcem Paris Saint Germainom ohranil tri točke prednosti.

Nemški pokal, finale

Na Olimpijskem štadionu v Berlinu je Borussia Dortmund v finalu nemškega pokala s 5:2 premagala Bayern in Münchenčanom po osvojitvi prvenstva zadala še en udarec.

Komentarje prikazujemo 7 dni po objavi članka. Po tem času komentarjev ne prikazujemo več.
Ugodno in hitro do kartuš in tonerjev

Zelo ugodne cene tonerjev in kartuš vseh znamk ter hitra dostava na dom. Preverite!

15 % popust na strešnike do 15.11.

Vrhunski strešniki Gerard Diamant in Klasik zdaj kar 15 % ceneje! Ne zamudite jesenske akcije.

Podarimo 1.000 € za izdelavo izolacije

Nagradna igra za vse, ki gradite ali prenavljate hišo! Sodelujte in osvojite bon za izolacijo strehe.