NATISNI PISAVA

Boks, do 52 kg, moški

Kubanski najstnik najboljši do 52 kg

Avtor: STA, P.K.

London - Kubanski najstnik Robeisy Ramirez je na olimpijskih igrah v Londonu osvojil zlato medaljo v boksu v kategoriji do 52 kilogramov.

Robeisy Ramirez Robeisy Ramirez Pin It

V finalu je 18-letnik premagal Tugstsogta Nyambayarja iz Mongolije s 17:14 po točkah. Nyambayar je v polfinalu odpravil svetovnega prvaka Rusa Mišo Alojana; ta je tako kot Irec Michael Conlan osvojil bron.

Boks, do 52 kg, moški:

ZLATO: Robeisy Ramirez (Kub)
SREBRO: Tugstsogt Nyambayar (Mon)
BRON: Michael Conlan (Irs)
Miša Alojan (Rus)

Komentarje prikazujemo 7 dni po objavi članka. Po tem času komentarjev ne prikazujemo več.
Anketa

Začela se je nogometna liga prvakov, letos tudi s slovenskim pridihom. Kako pa se bo v imenitni druščini odrezal Maribor?

Narf - Plavanje za otroke, mladostnike in odrasle

Največja ljubljanska netekmovalna plavalna šola, ki postavlja kvaliteto na prvo mesto. Zaplavajte z nami!