NATISNI PISAVA

Dvojica May/Walsh do tretjega olimpijskega naslova

Avtor: STA, P.P.

London - Ameriška ženska dvojica Misty May - Kerri Walsh je še tretjič zapored osvojila olimpijski naslov. V finalu sta Američanki z 21:16 in 21:16 premagali rojakinji April Ross in Jennifer Kessy.

Bronasto kolajno sta osvojili Brazilki Juliana Silva in Larissa Franca, ki sta bili v malem finalu z 2:1 boljši od Kitajk. Petintridesetletna Mayjeva je med turnirjem napovedala upokojitev, medtem ko leto mlajša Walsheva še namerava tekmovati.

Izidi, odbojka na mivki, ženske:

ZLATO: Misty May/Kerri Walsh (ZDA)
SREBRO: April Ross/Jennifer Kessy (ZDA)
BRON: Juliana Silva/Larissa Franca (Bra)

Sredin olimpijski dan v Londonu za Slovenijo ni bil najboljši. Atleta Matija Kranjc in Barbara Špiler sta izpadla v kvalifikacijah. Jadralki Tina Mrak in Teja Černe končali na 18. mestu.

Komentarje prikazujemo 7 dni po objavi članka. Po tem času komentarjev ne prikazujemo več.
Anketa

Začela se je nogometna liga prvakov, letos tudi s slovenskim pridihom. Kako pa se bo v imenitni druščini odrezal Maribor?

Prava izbira je ogrevanje na zemeljski plin

Kondenzacijska peč na zemeljski plin. Do 20.000 EUR prihranka v dobi obratovanja.

Znižaj račun za elektriko in plin z ZPS.

Pridružite se kampanji ZPS ter znižajte strošek za elektriko in plin. Preprosto, brezplačno in nezavezujoče.

Naredite poslovanje izjemno

Doseči več ni nemogoče! S Canonom ponesite sebe, svojo kariero in svoj posel dlje kot kdajkoli!