0
NATISNI PISAVA

Dvojica May/Walsh do tretjega olimpijskega naslova

Avtor: STA, P.P.

London - Ameriška ženska dvojica Misty May - Kerri Walsh je še tretjič zapored osvojila olimpijski naslov. V finalu sta Američanki z 21:16 in 21:16 premagali rojakinji April Ross in Jennifer Kessy.

0
0
0
0
0

Bronasto kolajno sta osvojili Brazilki Juliana Silva in Larissa Franca, ki sta bili v malem finalu z 2:1 boljši od Kitajk. Petintridesetletna Mayjeva je med turnirjem napovedala upokojitev, medtem ko leto mlajša Walsheva še namerava tekmovati.

Izidi, odbojka na mivki, ženske:

ZLATO: Misty May/Kerri Walsh (ZDA)
SREBRO: April Ross/Jennifer Kessy (ZDA)
BRON: Juliana Silva/Larissa Franca (Bra)

Sredin olimpijski dan v Londonu za Slovenijo ni bil najboljši. Atleta Matija Kranjc in Barbara Špiler sta izpadla v kvalifikacijah. Jadralki Tina Mrak in Teja Černe končali na 18. mestu.

Komentarje prikazujemo 7 dni po objavi članka. Po tem času komentarjev ne prikazujemo več.