Prva liga Telekom Slovenije NK Maribor NK Maribor NK Olimpija NK Olimpija večni derbi

Torek, 30. 7. 2019, 9.08

Odzivi navijačev po derbiju med Mariborom in Olimpijo

Mariborski navijači nezadovoljni s pristopom svojih ljubljencev #video

4

Derbi med Mariborom in Olimpijo vedno bučno pospremijo tudi navijači obeh moštev. Nič drugače ni bilo v Ljudskem vrtu, kjer se je zbralo 6.600 gledalcev. Po tekmi so bili z remijem 0:0 bolj zadovoljni v taboru zelenih, saj so od 15. minute igrali z igralcem manj, hkrati pa je Olimpija po treh krogih na vrhu prvenstvene lestvice, medtem ko je Maribor z dvema točkama šele deveti.

Olimpija, Maribor
Sportal Maribor je imel 75 minut igralca več, a spet ni premagal Olimpije #video

"Igralci na terenu niso prikazali prave borbenosti. Malo bolj bi morali biti borbeni, glede na to, da je derbi, za domači klub bi se lahko malo bolj potrudili. Sploh niso imeli pravega napada," je bil po remiju Maribora v Ljudskem vrtu razočaran eden izmed navijačev aktualnih slovenskih prvakov.

Povsem drugače pa je bilo na strani Olimpije. "Tekma se je dobro razpletla, glede na to, da je Olimpija že zelo zgodaj prejela rdeči karton. Smo kar zadovoljni z rezultatom," je po tekmi zadovoljno razlagal vrhunski slovenski atlet Luka Janežič, ki je vnet privrženec Olimpije in je Maribor tako kot njegovi kolegi zapustil z nasmehom na obrazu. Več v videoprispevku.