NATISNI PISAVA

Zaključni turnir pokala Slovenije

''Pivovarjem'' 15. pokalni naslov

Avtor: Sportal

Ljubljana - Rokometaši Celja Pivovarne Laško so zmagovalci zaključnega turnirja rokometnega pokala Slovenije. V Podčetrtku so v finalu s 26:21 premagali Cimos Koper in osvojili 15. pokalno lovoriko.

Kopru dve lovoriki, a ne pokalna

Ob zaključku finalnega turnirja pokala Slovenije za sezono 2011-12 so trenerji sodelujočih ekip izbrali najbolj izstopajoče igralce. Dve lovoriki Koprčanom, Celjani s čudnim napisom "resnica boli".

Pokalni prvaki že z mestom v Evropi

Pokalna lovorika Slovenije daje odgovor o prvi vstopnici v pokale Evropske rokometne zveze v prihodnji sezoni, ko bo Slovenija v elitni ligi prvakov imela dve moštvi, v ligi Europa prav tako.

Drugi polčas odločilen za favorita

Pričakovano so se v finale pokala Slovenije v rokometu uvrstili Koprčani in Celjani (nedeljo ob 20. uri). V taboru Maribora in Ormoža ni bilo pretiranega razočaranja. Ostaja jima boj za 3. mesto.

V tekmi za tretje mesto je Jeruzalem Ormož z 28:27 premagal Maribor Branik.

Sobota, 3. marec:
Cimos Koper : Jeruzalem Ormož 24:19 (10:10)
Krivokapić 6, Bombač 5; Čudič 7, Bogadi 4

Celje Pivovarna Laško : Maribor Branik 30:27 (16:15)
Marguč 7, Žvižej 6; S. Razgor 8, Svalina 4

Nedelja, 4. marec:
Tekma za tretje mesto:
Jeruzalem Ormož : Maribor Branik 28:27 (16:11)
Cingesar 8, Bogadi 6, Sok 3; Mirković in Razgor 6, Pučnik in Kleč 4

Finale:
Cimos Koper : Celje Pivovarna Laško 21:26 (12:12)

1991/1992: Celje Pivovarna Laško

V nedeljo bo znan dobitnik 21. slovenskega rokometnega pokala. V preteklosti so bili daleč najuspešnejši Celjani, ki pokalno lovoriko hočejo še petnajstič v zgodovini.

Pokalni naslov v Koper

Rokometaši koprskega Cimosa so zmagovalci letošnjega Pokala Pivovarne Union. V finalu so z 22:20 premagali velenjsko Gorenje. V tekmi za tretje mesto je Ribnica premagala Celje.

Komentarje prikazujemo 7 dni po objavi članka. Po tem času komentarjev ne prikazujemo več.
Anketa

Ste bili zadovoljni s svojim nastopom na ljubljanskem maratonu?

Osvoji 100€ in kozmetiko 100% Pure

Sodeluj v nagradni igri in osvoji 100 € za jesensko razvajanje ter naravno kozmetiko 100% Pure. Odgovori in sodeluj.