Skoko iz Kopra v Zagreb
Avtor: N. S.
Ljubljana - Potem ko se je Bojan Skoko po petih letih sodelovanja razšel s Cimosom iz Kopra, se 30-letni Srb seli v Zagreb. S Hrvaškimi prvaki je podpisal dveletno pogodbo.
"Zagreb je eden izmed najboljših klubov na tem območju. V Evropi vsako leto dosega lepe rezultate. Ko sem prejel ponudbo, nisem niti v trenutku podvomil o njej," se selitve v hrvaško prestolnico veseli Bojan Skoko.
Dobra dva metra visok krožni napadalec se zaveda, da bo v Zagrebu glavni steber obrambe. "S trenerjem še nisem govoril, a mi je povsem jasno, da me je klub želel predvsem zaradi obrambnih nalog. Seveda bom, ko bo potrebno, pomagal tudi v napadu, a prva zame je obramba."
Preberite še:
Skoko ni našel skupnega jezika s Koprom
Dolgo sta se pogajala krožni napadalec Bojan Skoko in tretji klub slovenskega prvenstva Cimos Koper, pa vseeno nista našla skupnega jezika. Želje srbskega rokometaša so bile prevelike.
Z nakupom Manojlovića napoved pohoda na vrh
Koprski mozaik naj bi bil kmalu sestavljen. Očitno dobiva nov delček, saj naj bi s Cimosom Koprom podpisal izvrsten srbski reprezentant Nikola Manojlović. Je to primorska napoved pohoda na vrh?
Krivokapić bo zaradi bolezni izpustil olimpijske igre
Madžarska rokometna reprezentanca se na olimpijske igre v London odpravlja brez Milorada Krivokapića. Igralec koprskega Cimosa je zbolel za pljučno embolijo.

