0
NATISNI PISAVA

Rogelj enajsti v Telluridu

Avtor: STA

Denver - Slovenski olimpijec Rok Rogelj je na tretji tekmi deskarskega krosa za svetovni pokal v tej sezoni v ameriškem Telluridu zasedel 11. mesto in si priboril nove točke za svetovni pokal.

0
0
0
0
0

V skupni razvrstitvi je napredoval za osem mest in tako po treh tekmah za svetovni pokal v deskarskem krosu zaseda 24. mesto. Zmagal je Francoz Pierre Vaultier. Vaultier je olimpijskega prvaka Američana Setha Wescotta premagal le za nekaj centimetrov v cilju. Kot tretji se je na zmagovalni oder uvrstil Avstralec Alex Pullin.

Komentarje prikazujemo 7 dni po objavi članka. Po tem času komentarjev ne prikazujemo več.
Sezona 2011/2012

Pregled tekmovanj za deskarje na snegu v sezoni 2011/2012

Tina Maze

Vse o najboljši slovenski alpski smučarki.

Sezona 2013/14

Alpski vlak Sölden-Lenzerheide

Anketa

Se bo slovenskim hokejistom na svetovnem prvenstvu divizije I, skupine A, v južnokorejskem Goyangu uspelo vrniti med elito?