NATISNI PISAVA

Rogelj enajsti v Telluridu

Avtor: STA

Denver - Slovenski olimpijec Rok Rogelj je na tretji tekmi deskarskega krosa za svetovni pokal v tej sezoni v ameriškem Telluridu zasedel 11. mesto in si priboril nove točke za svetovni pokal.

V skupni razvrstitvi je napredoval za osem mest in tako po treh tekmah za svetovni pokal v deskarskem krosu zaseda 24. mesto. Zmagal je Francoz Pierre Vaultier. Vaultier je olimpijskega prvaka Američana Setha Wescotta premagal le za nekaj centimetrov v cilju. Kot tretji se je na zmagovalni oder uvrstil Avstralec Alex Pullin.

Komentarje prikazujemo 7 dni po objavi članka. Po tem času komentarjev ne prikazujemo več.
Sezona 2014/2015

Pregled tekmovanj za deskarje na snegu v sezoni 2014/2015

Tina Maze

Vse o najboljši slovenski alpski smučarki.

Sezona 2014/15

Alpski vlak Sölden-Meribel

Anketa

S čim se najraje rekreirate?

Povežimo se s svojim otrokom

Ujemite v »časovni nabiralnik« posebne trenutke. Knjiga, ki bo spremljala več generacij vaše družine!

Hotel Vile Park * * * / Že od 39,00 € po osebi na dan

Min. bivanje 2 noči. Polpenzion + prost vstop v bazenski kompleks Laguna Bernardin.

Sodeluj v fotonatečaju

Deli najlepše trenutke v 2014 (počitnice, poroka, izleti, matura ...) in osvoji nepozaben vikend paket za 2 na Bledu (4*) in druge nagrade.