SiOL.net|Trendi|Družabna kronika
torek 30.06.2009, 07:32
Josipa Lisac očarala Maribor
Ena najbolj ekstravagantnih umetnic, operna rock diva Josipa Lisac, je s svojimi glasbenim izražanjem uspela navdušiti tudi občinstvo, ki se je v ponedeljek zbralo na mariborskem Lentu.

Pesmi iz njenega zadnjega albuma “Živim po svome”, ki je izšel februarja 2009 so požele ogromno ovacij, njen edinstven vokal, atraktivna in provokativna besedila pa so zaokrožili njeno stilsko dovršeno podobo.

S svojimi uspešnicami kot so ˝O jednoj mladosti˝, ˝Magla˝, ˝Hir, hir, hir˝, ˝Danas sam luda˝, ˝Dok razmišljam o nama˝, ˝Ja bolujem˝, ˝Ave Maria˝ in še mnogimi drugimi je diva tudi v štajerski prestolnici dokazala, da njena nekdanja slava še zdaleč ne bledi in da še naprej ostaja nesporna kraljica svojega glasbenega sloga.


Zaklop
Foto: Zaklop
- Najnovejše iz kategorije
- Golf explosion of dreams v Smledniku
- Vse moje bivše z Matthewom McConaugheyjem in Jennifer Garner
- FOTO: Poletna svežina s Silveri White
- Lucijo Gubenšek navdušuje elektronska glasba
- Dvakrat Do nazga v Križankah
- Čarovnije Harryja Potterja se nadaljujejo
- Zbiljska noč: 56 let tradicije
- Salve smeha na premieri filma Brüno
- Kreslinov koncert, vrhunec nedeljskega Lenta
- Mediteran na Starem trgu
- Velika premiera Seviljskega brivca
- Zaključil se je festival Sonica
- Josipa Lisac očarala Maribor
- Groharjeva dosegla prvo glasbeno lovoriko
- Esma Redžepova spet navdušila

















