TV spored

SEZNAM VSEH KANALOV
  02:10Don Jon
  06:00Skrita luna
  13:50Verjemi
  17:00Paradiž
  18:30Avioni
  20:05Vesel božič
  22:30Robot
  14:4512 golih mož
  14:4512 golih mož
  23:45Priča
  02:10Don Jon
  06:00Skrita luna
  13:50Verjemi
  17:00Paradiž
  18:30Avioni
  20:05Vesel božič
  22:30Robot
  02:20Ritem soula
  12:55Smrkci 2
  16:50Smrkci 2
  20:30Desetka
  22:30Ritem soula
  02:20Ritem soula
  12:55Smrkci 2
  16:50Smrkci 2
  20:30Desetka
  22:30Ritem soula
  02:20Amer
  03:50Klovni
  07:20Garderober
  09:15Mož z zvezde
  11:20Klovni
  15:30Izdajalci
  16:55Garderober
  18:55Kokpit
  20:30Bean
  22:50Borgman
  02:20Amer
  03:50Klovni
  07:20Garderober
  09:15Mož z zvezde
  11:20Klovni
  15:30Izdajalci
  16:55Garderober
  18:55Kokpit
  20:30Bean
  22:50Borgman
  04:15Hrepenenje
  07:35Kvartet
  09:20Rajski dnevi
  18:15Kvartet
  20:00Mali lopovi
  04:15Hrepenenje
  07:35Kvartet
  09:20Rajski dnevi
  18:15Kvartet
  20:00Mali lopovi
  03:20Golobčka
  06:00Ostržek
  09:50Plemenita kri
  03:20Golobčka
  06:00Ostržek
  09:50Plemenita kri
  11:35Kimberly
  13:25Kuža Ping
  20:00Zmajevo srce
  11:35Kimberly
  13:25Kuža Ping
  20:00Zmajevo srce
  11:00Španski film
  13:01Avgust
  15:01Porodni krči
  17:01Hotel Ruanda
  19:16Kralj reke
  23:14Črni orel
  03:30Beowulf
  08:00Seznam
  09:59Beowulf
  16:30Ong Bak
  03:36Razkroj
  04:00Sijanje
  09:18Mestece
  11:49Marcela
  15:12Nikola Simić
  16:00Vojakov čas
  17:35Vice
  18:00Oseka
  22:00Obsojeni
  23:30Vanka Škvare
  02:20Carrington
  06:00Vitezi
  15:40Garbo govori
  17:25Ben-Hur
  21:00Capote
  02:30Spremljevalec
  21:20Chicago
  23:50Kvartopirci
  02:00Hajka
  05:15Uboga Marija
  07:30Virdžina
  09:15Tiger
  10:45Zbirni center
  14:00Hajka
  17:15Uboga Marija
  21:15Ivkova slava
  03:00Volk
  07:00Sirene
  13:00Sirene
  17:0011:14
  23:0011:14
  10:03Kuba
  20:15Božiček
  22:35Gremlini
  21:00Živi spomini
  04:10Kung Fu Panda
  16:45Rane
  08:00Izjeme
  13:15Otroci raja
  22:50Otok
  02:05Igrani film
  22:40Fant A
  18:30Film
  13:30Beli očnjak
  23:45Modeli
  05:30Igrani film
  13:30Igrani film
  19:00Igrani film
  21:00Ekstremni rop
  08:01Mali dnevnik
  01:59Prispodoba
  08:00Prispodoba
  14:00The Sapphires
  16:01Morilske igre
  22:00Gospodar
  07:00Ledeni mož
  13:31Bling Ring
  19:01The Sapphires
  21:00Morilske igre
  11:10Fedora
  13:55Howardov kot
  20:15Ben Hur
  23:40Bikova glava
Naročilo SiOL TV

Spremenite vaš televizor v središče domače zabave.

Anketa

Katera novost v videoteki DKino na SiOL TV vam je najbolj všeč oziroma si jo najbolj želite ogledati?

Fotogalerija
Miro Cerar in Milan Brglez sprejela Luč miru

Luč miru iz Betlehema, ki je v nedeljo že štiriindvajsetič prispela tudi v Slovenijo, sta danes prejela predsednik DZ Milan Brglez in predsednik vlade Miro Cerar.