TV spored

SEZNAM VSEH KANALOV
  21:30Otok v mestu
  23:40Teorija kaosa
  15:25Usodni skok
  22:15Zamenjan
  06:00Avtodom
  09:20Svet igračk
  16:20V sedlu vihre
  22:00Dvigni
  21:30Otok v mestu
  23:40Teorija kaosa
  15:25Usodni skok
  22:15Zamenjan
  23:40Velike sanje
  06:00Avtodom
  09:20Svet igračk
  16:20V sedlu vihre
  22:00Dvigni
  09:00Skupnost
  09:30Skupnost
  13:20Krudovi
  19:50Krudovi
  09:00Skupnost
  09:30Skupnost
  13:20Krudovi
  19:50Krudovi
  02:40Lutkar
  06:00Nepremagljivi
  09:40Neki glasovi
  12:45Umiri vodo
  16:25Nepremagljivi
  18:35Neki glasovi
  20:15Blagor jim
  02:40Lutkar
  06:00Nepremagljivi
  09:40Neki glasovi
  12:45Umiri vodo
  16:25Nepremagljivi
  18:35Neki glasovi
  20:15Blagor jim
  07:25Nomadi neba
  10:45Dotik
  15:30Divji deček
  16:55Nomadi neba
  07:25Nomadi neba
  10:45Dotik
  15:30Divji deček
  16:55Nomadi neba
  04:15Marco Polo
  09:35Malena
  11:30Casper
  15:35Jerry Maguire
  04:15Marco Polo
  09:35Malena
  11:30Casper
  15:35Jerry Maguire
  08:15Tepček
  11:20Pecker
  12:50Cukrček
  14:25Njeni tastari
  20:00Narkič
  08:15Tepček
  11:20Pecker
  12:50Cukrček
  14:25Njeni tastari
  20:00Narkič
  11:00Enigma
  15:15Usodna krogla
  17:153:10 za Yumo
  19:31Smrklje
  02:46Zebra Lounge
  08:00Zebra Lounge
  09:59Volk
  12:14Nadzor
  14:15Krdelo
  18:16Sezona kuge
  20:30Prevaranti
  02:00Hranjenec
  09:17Burja
  11:36Kavboj Jimmy
  11:50Klovn
  13:36Zagreb
  14:00Svatba
  15:29Koruzna pot
  16:00Transatlantik
  19:22Morana
  19:35Cvet
  20:05Glembajevi
  22:02Rane
  23:43Poštar
  06:00Doc
  07:35Beli bizon
  14:15Trije Amigosi
  15:55V nemilosti
  17:30 Pot domov
  21:00Mreža
  23:00Zlobna gospa
  12:00Bean
  15:00Svetloba
  17:20Superorkan
  10:45Volk samotar
  12:30Horoskop
  18:00Tuja Amerika
  19:30Divji veter
  21:15Partnerji
  15:00Hartova vojna
  17:00Coco Chanel
  21:00Hartova vojna
  23:00Coco Chanel
  22:03Zasebna šola
  08:05Vse o fantu
  20:15Greva narazen
  20:15Plačilo
  22:00Kino
  04:10Kung Fu Panda
  22:50Aquamarine
  02:35Brez izhoda
  07:30Quantez
  14:35Zasuk usode
  23:00Konvoj
  20:45Film
  23:40Preprodajalci
  20:05Nič osebnega
  23:00Gladiator
  22:25Zgodbe
  23:55Krdelo
  13:10Vladarica
  09:10Lassie
  13:35Don Camillo
  21:15JFK
  05:00Strah v zraku
  07:40Ponižanje
  09:30Kickbokser
  11:10Izziv smrti
  16:50Čas za pobeg
  02:05Igrani film
  20:00Igrani film
  12:00Film
  18:30Film
  22:00Film
  08:05Tarzan
  20:00Pogum
  21:50Secretariat
  22:00Igrani film
  07:30Igrani film
  16:00Igrani film
  20:00Igrani film
  22:00Igrani film
  05:50Solomon Kane
  13:15Projekt A
  10:00Troja
  21:05Feniksov let
  23:10Deps
  11:00Na ledu
  15:01Narobe svet
  17:00Pompeji
  19:00Razcepljeni
  08:30Narobe svet
  12:00Pompeji
  14:01Razcepljeni
  16:30Khumba
  20:301000 poljubov
  00:50Doma
  01:05Podtaknjenec
  08:00Billy Madison
  11:45Gospa Brown
  13:30Jutro v Renu
  18:45Gattaca
  22:10Dvanajst opic
Naročilo SiOL TV

Spremenite vaš televizor v središče domače zabave.

Anketa

Kateri od prejemnikov zlate palme, ki si jih lahko ogledate v videoteki DKino na SiOL TV, vam je najbolj všeč?

Fotogalerija
Švedi so bili najbolj glasni že pred začetkom

Tik pred začetkom finala letošnje Evrovizije smo pred vhodom pričakali najbolj zagrete navijače in navijačice. Če bi sodili po glasnosti, so Švedi zmagali še pred začetkom prireditve.